מחובר מ: 18.208.186.19,

Home סמארט טכנולוגיות

כניסת לקוחות כניסת לקוחות | הירשם

מדיניות פרטיות (דצמבר 25, 2008)


הפרטיות שלך חשובה לנו מאוד. את/ה יכולים לבקר באתר זה מבלי לגלות את זהותך ובלי לספק פרטים אישיים כלשהם. הנתונים האישיים שלך ישמשו רק את'סמארט', את חברות הבת שלה וכן את הרשת מסחרית, בקנה אחד עם החוק ביחס לעיבוד נתונים, מערכות נתונים אישיים וזכויות הפרט על פי החוק.
על מנת להגן על פרטיותך ל-'סמארט' אין גישה לכל מידע לזיהוי אישי, אלא אם תבחר לספק לנו מידע כזה בעת מילוי ושליחת את הטופס של "צור קשר". פרטים אישיים המסופקים על ידי המבקרים משמשים כדי לשלוח מידע על מוצרים חדשים, דיוור, הזמנות, תשובות לשאלות שנשאלו על ידי דואר אלקטרוני. הם ישמשו אך ורק למטרות הקשורות ל 'סמארט', בעיקר כדי להעריך טוב יותר את הלקוחות והמשתמשים.
'סמארט' מתחייבת לא למכור, לשכור או לעשות שימוש בכל דרך אחרת על המידע האישי שהוגש על ידי המבקרים באתר האינטרנט שלה כלפי צד שלישי כלשהו. בקנה אחד עם החוק ביחס לעיבוד נתונים, מערכות נתונים אישיים ועל זכויות הפרט, לכל אדם יש את הזכות לגשת למסמך לתקן את הנתונים האישיים. לפי דרישה, מבקרים רשומים יקבלו גישה על מנת לתקן להתייעץ בכל מידע מוטעה הכלול בתוך בסיס נתונים. יתרה מכך, מבקרים עשויים לבטל את ההרשמה בכל עת ורשאים לדרוש מ-'סמארט' למחוק את כל הנתונים האישיים שלהם בסיס הנתונים. בקשות יש לשלוח לכתובת: support@smrt.co.il.


קישורים מאתרים ולאתרים צד-שלישי

'סמארט' לא בחנה את כל האתרים המקושרים אל האתר ואינה אחראית לתוכן של כל דפי האתר מחוץ או כל סוג אחר של אתרים המקושרים אל האתר. היה והעלת קישור לאתר חיצוני, או לכל דף באתר חיצוני, ראה זאת כאחריותך המלאה. כדי ליצור קישור אל האתר www.smrt.co.il עליך לקבל רשות בכתב מהאתר. ניתן לפנות אל האתר באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני support@smrt.co.il או ע"י פניה באמצעות דף "צור קשר" .


אחריות מוגבלת

השימוש והגלישה באתר הם על אחריותך. גם 'סמארט' ולא כל צד אחר המעורב ביצירת, ייצור, או מתן האתר תשא באחריות לנזקים ישירים, מקרים, תוצאתים, עקיפים, עונשיים או נזקים כתוצאה מהתוכן במהלך גישתך או שימושך באתר. 'סמארט' גם אינו נוטלת על עצמה את האחריות, וכן לא תשא באחריות, על כל נזק, או וירוסים אשר עלולים להדביק את המחשב או ציוד אחר כתוצאה מהגלישה שלך או השימוש באתר, וכמו-כן כתוצאה מהורדת תוכן ןקבצים דרך האתר הכוללים: נתונים, טקסט, תמונות, וידאו, אודיו וכיוצ"ב. מידע על מוצרים תואמות הגדרה בשלב זה כאשר הוא שמו מקוון או עדכון; הם רק אינדיקציות ו מקרה לא יכול להיחשב כמו חוזי להציע מוצרים ושירותים של 'סמארט', חברות הבת שלה או את חברי הרשת שלה. 'סמארט' אינה נוטלת על עצמה אחריות או חבות הנובעות כתוצאה מהתוכן . בדוק את החוקים המקומיים של כל מגבלות או מגבלות לגבי שלילת אחריות מרומזת.

חוקים תואמים

תנאים כללים אלה בהתאם לחוק הישראלי. במקרה של סכסוך, רק בית משפט ישראלי יהיה מוכשר לשמש כארכעה שופטת.

עדכון מדיניות הפרטיות

'סמארט' עשויה לשנות בכל עת תנאי שימוש אלה על ידי עדכון פרסום זה. אתה מחויב בכל מהדורות אלה לכן מעת לעת בקר בדף זה כדי לסקור את תנאי שימוש הנוכחיים שאליהם אתה מחויב.